Description
The Zastava Arms ZPAPM70 is a rugged rifle chambered for 7.62x39mm, featuring a camouflage white Cerakote finish. It offers a reliable solution for tactical applications with excellent accuracy and handling.
The Zastava Arms ZPAPM70 is a rugged rifle chambered for 7.62x39mm, featuring a camouflage white Cerakote finish. It offers a reliable solution for tactical applications with excellent accuracy and handling.
| Weight | 12.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 685757098687 |
| brand | Zastava Arms |
| barrel_length | 16.25" |
| caliber_or_gauge | 7.62x39MM |
| capacity | 30 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | White Camo |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | Magpul Zhukov/ Magpul Grip |
| magazine | 1 30 rd. |
| sights | Open Rifle Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.