Description
The Zastava Arms ZPAPM70 is a robust rifle chambered in 7.62×39, featuring a stylish Black Cerakote finish with gold accents. Built for reliability, this rifle is an excellent choice for both range shooting and hunting.
$1,544.99
1 in stock
The Zastava Arms ZPAPM70 is a robust rifle chambered in 7.62×39, featuring a stylish Black Cerakote finish with gold accents. Built for reliability, this rifle is an excellent choice for both range shooting and hunting.
| Weight | 12.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 685757098694 |
| brand | Zastava Arms |
| barrel_length | 16.25" |
| caliber_or_gauge | 7.62x39MM |
| capacity | 30 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Cerakote |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | Dark Walnut Furniture |
| magazine | 1 30 rd. |
| sights | Open Rifle Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.